הורדות פסטיגל 2011
download thumbnail

Command & Conquer: Tiberian Sun

ההמשך למשחק האסטרטגיה המפורסם C&C

אסטרטגיה

ב-2010, לקראת צאתו של המשחק הסוגר בסדרת Command & Conquer, שחררה חברת EA בחינם את Command & Conquer השני, Tiberian Sun. צאו לקרב נוסף על עתיד העולם בתור כוחות ה-GDI ה"טובים" או צבא כת ה-NOD, ה"רעים", וגלו איך הגיע מינרל הטיבריום המסתורי לכל פינה בכדור הארץ ומה עלה בגורלו של קיין, מנהיג ה-NOD, לאחר השמדת מפקדתו במשחק המקורי.

download thumbnail

Team Fortress 2

מרגל, מהנדס וצלף יוצאים לקרב

פעולה מגוף ראשון

משחק הפעולה המפורסם של יוצרי סדרת Half-Life ואחד מהמשחקים הפופולריים ברשת בשנים האחרונות, Team Fortress 2 הוא חגיגה צבעונית של אקשן בסגנון הומוריסטי יחודי - ששוחררה כמשחק חינמי בסוף קיץ 2011. בחרו אחד מתשעה מקצועות-דמויות וצאו לקרב כחלק מהצוות הכחול או האדום.

download thumbnail

GTA 1+2

העיר היא מגרש המשחקים שלכם

פעולה-נהיגה

שני המשחקים המקוריים בסדרת הפשע-נהיגה המפורסמת שמאפשרת לכם לגנוב כל רכב שתרצו ולהטיל טרור ברחבי ערים וירטואליות ניתנים להורדה בחינם מאתר המפתחת. רק הכניסו את פרטיכם בתחתית העמוד ותקבלו מייל עם קישור להורדה.

download thumbnail

Trackmania Nations Forever

מירוצי אקסטרים מרובי משתתפים

מירוצים

הגרסה החינמית של Trackmania, סדרת מירוצים פופולרית שמאפשרת לכם להתחרות מול שחקנים אחרים ברשת על מגוון אינסופי של מסלולים ולבנות מסלולים בעצמכם.

download thumbnail

Battlefield Play4Free

הצבא צריך אתכם

פעולה מגוף ראשון

הגרסה החינמית של משחק המלחמה הקלאסי Battlefield 2, כולל גרפיקה משופרת. כנסו למגפי חייל בשדה הקרב המודרני ושלטו גם בג'יפים, טנקים, מסוקים ומטוסי קרב בקרבות של 8 מול 8 או 16 מול 16.